Nokti, manikir

Page 4 of 44 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next

View previous topic View next topic Go down

Nokti, manikir

Post by Candy on Mon Nov 12, 2007 3:53 pm

First topic message reminder :

Kako negujete nokte?Da li volite lakove za nokte?koje boje?Sta mislite o vestackim noktima ili nadogradnji?

Candy
Admin
Admin

Broj poruka: 1451
Godina: 22

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Re: Nokti, manikir

Post by Daenerys Targaryen on Sat Oct 04, 2008 12:07 pm

Ja obozavam svoje nokte..... Dugi su i uski... Sada sam ih napravila da budu kockasti.... Drugarica moje mame je nadogradila nokte, oni izgledaju soooper, ali se stalno lome i svake sedmice ih iznova i iznova nadogradjuje.... Najvise volim tamne lakove(tamno ljubicaste i smedje), a volim i svetle(bezbojni lak, svjetlucavi) a sebi najcece pravim francuski manikir...

Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka: 5869
Godina: 19

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Post by cool-rhcp-girl on Wed Oct 15, 2008 1:12 pm

ja sam ranije grickala nokte, ali sad sam prestala, a naj boje za lak za nokte su mi crna, flourescentno roze, flourescentno zelena i ona mediteransko plava

cool-rhcp-girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka: 55

Back to top Go down

Post by Branchica on Thu Oct 16, 2008 11:24 am

cool-rhcp-girl wrote:ja sam ranije grickala nokte, ali sad sam prestala, a naj boje za lak za nokte su mi crna, flourescentno roze, flourescentno zelena i ona mediteransko plava
i ja sam isto grickala nokte ali vishe ne! volim iste boje laka kao ti!al' nama ne daju da stavljamo lak smemo samo bezbojni i neki koj se ne vidi puno ja sam imala crni lak al se posle direktor drao na mene :=P: pa sam morala da skinem lak :smrc:

Branchica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka: 326
Godina: 18
Location: S\\\\\\\\\\\\\\\' Vinceom na pustom ostrvu... daleko....NETRAZITE NAS!!

http://jankotipsarevic.4umer.com

Back to top Go down

Post by Natsi on Thu Oct 16, 2008 11:27 am

branka96 wrote:
cool-rhcp-girl wrote:ja sam ranije grickala nokte, ali sad sam prestala, a naj boje za lak za nokte su mi crna, flourescentno roze, flourescentno zelena i ona mediteransko plava
i ja sam isto grickala nokte ali vishe ne! volim iste boje laka kao ti!al' nama ne daju da stavljamo lak smemo samo bezbojni i neki koj se ne vidi puno ja sam imala crni lak al se posle direktor drao na mene :=P: pa sam morala da skinem lak :smrc:

stvarno ti je taj direktor namcor

@ tema...

Ja grickam nokte,ali sad maloredje neko pre...
Koristim crn lah i skoro ga nikad ne skidam...

Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka: 1673

Back to top Go down

Post by Lady Brooke :* on Thu Oct 16, 2008 2:22 pm

Da bas jeee.... U mene je sada crni na noktima ali obicno ih mjenjam stalnoo...imam tonu lakova...A nasu direktorku samo nekada vidim i to u gradu..u skoli se nikada i ne vidimo....NIti ona nama dolazi niti mi njoj mi gore na spratu 5-8 radimo sta ochemo to je nas sprat nezz jkel se iakda i popela gore radi nas...bgm...predobra je zenaa

Lady Brooke :*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka: 159
Godina: 20

http://beca23467.blogger.ba

Back to top Go down

Post by Cloe <3 on Fri Oct 17, 2008 3:18 pm

Ja u skoli providan lak. Navikla sam.
Preko raspusta isto volim da stavljam providni. Ovog leta sam stavljala crveni, zeleni, narandzasti, ljubicasti, svetlo rozi...

Cloe <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka: 581

http://talktalk.forumotion.net/

Back to top Go down

Post by tijanitza on Tue Oct 21, 2008 7:01 pm

Meni su zakon westacki nokti..ja ih imam 3 meseca..i moji kad izrastu ..stawim samo gel..a ispod gela neku drecawu saru..neke pink cwetowe..ili sl...xD sTw sam zadowoljna nadogradnjom ..jer sam prije jela nokte...a sad u opste ne mislim o njima..imam jako duge..jedini prob mi je bio zbog fona..jer imam samsung na dodir..ali sad sam se nawikla..i nebix mogla bez dugix noktiju

tijanitza
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka: 130
Godina: 20

http://fancystar.blogger.ba

Back to top Go down

Post by cool-rhcp-girl on Tue Oct 21, 2008 7:57 pm

branka96 wrote:

ja bas danas bila u skoli sa mediteransko plavim noktima.... nastavnici su gledali u cudu, a drugarice su gledale sa gadjenjem lol!

cool-rhcp-girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka: 55

Back to top Go down

Post by *Gatita de Any* on Sun May 03, 2009 11:26 am

*Candy* wrote:Kako negujete nokte?Da li volite lakove za nokte?koje boje?Sta mislite o vestackim noktima ili nadogradnji?

Nokte stalno mazem lakovima...Tako mi je bas lepo!!Obozavam lakove...Volim svih boja od bele,roze,plave,crvene pa sve do crne...Najvise su mi namazani roze bojom!Misim da vestacki nokti mgu biti lepi ili nadogradjeni ali ja nisam za to..Ne bih to ardla...Ja bih kao moja sestra kod kozmeticara uradila ucvrscivanje mojih,i premazivanje prahovima koji su prelepi!!!!

*Gatita de Any*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka: 203
Location: With Any in magic world...We are singing Salvame and crying!!!

Back to top Go down

Post by *Gatita de Any* on Sun May 03, 2009 11:27 am

Ja volim ovakve,najjednostavnije:

A i ovi su super,samo drugih boja:

*Gatita de Any*
Candy Girl
Candy Girl

Back to top Go down

Post by Scarlett O'hara on Sun May 03, 2009 1:30 pm

*Gatita de Any* wrote:Ja volim ovakve,najjednostavnije:

e i meni se ovi svidjaju, fini, njegovani...meni su nokti trenutno nalakirani jako pink , a u skoli su mi uvijek nalakirani nekim bojama, od crne, do pink i ostalih...volila bi naci ljubicasti lak ali da bude bas fin tipa ovako, i plavi fin tipa nesto ovako ili ovako....nikad nisam radila nadogradnju, ali su mi radile drugarice i nisu bile zadovoljne...jedna mi je rekla da su joj se posle bas nokti istanjili i da lakse pucaju...

Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka: 8922

Back to top Go down

Post by *Gatita de Any* on Sun May 03, 2009 2:36 pm

Da posle nadogradnje pucaju listaju se i upropaste se....Najbolje svoje imati i negovati ih!!!

*Gatita de Any*
Candy Girl
Candy Girl

Back to top Go down

Post by ♥CuTe_GiRl♥ on Wed May 06, 2009 11:21 pm

jao cure pomagajte :s.o.s:
ljetos sam imala velike i jake nokte,ali od decembra meni su nokti katastrofalni :smrc: stalno se listalu i pucaju,ne znam shta da radim :sad:

♥CuTe_GiRl♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka: 320

Back to top Go down

Post by Scarlett O'hara on Thu May 07, 2009 12:39 am

pa imas onu tecnost sta li je vec dikla ili kako se vec pise, cula sam da je dobra za jacanje noktiju i to..nije skupa pokusaj sa tim, a cula sam da je dobro i maslinovo ulje...

Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka: 8922

Back to top Go down

Post by Aurora on Sat May 09, 2009 12:22 am

da... pitaj u apoteci dace ti nesto, i nemoj da mazes lakove i da ih mucis dok ti se ne porave :lol:

Aurora
Admin
Admin

Broj poruka: 20771

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Page 4 of 44 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics