Ples

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Ples

Post by Bloom on Sat 23 Feb 2008 - 14:28

Da li se bavite plesom? Ili u slobodno vreme djuskate kucu ispred ogledala [:lol:] ?

Ja se bavim folklorom...eh...jednostavno obozavam folklor...treniram ga oko 3 godine i zaista mi se svidja tamo...a i tako toshim vishak energije...
:D :D :D

Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Ples

Post by Vanessa on Mon 25 Feb 2008 - 19:56

JUUUUUUUUUUUUUU
mene pitash??????????????????????
ja idem na city jazz, plesnu grupu i tamo j sooper!!!! e da imam uskoro nastup u NOWOM SADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844

Back to top Go down

Post by *Nina* on Tue 26 Feb 2008 - 11:58

Obozawam ples ali samo u swojoj sobi...Ne treniram ali djuskanje me opushta i zabawlja,poprawlja raspolozenje... :mala: :mala: :mala: :lol:

*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Miss Independent on Tue 26 Feb 2008 - 21:23

Trenirala profesionalni godinu i po u klubu "Partizan" ali sam prestala iz nekih mojih neobjashnjivih razloga (chitaj: smorilo me) :lol: mada mi sad nije krivo iako oni nastupaju u spotovima i na tv-u.. :| 8)

Miss Independent
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 58

http://www.forum1.co.nr

Back to top Go down

Post by *Alexandra* on Tue 26 Feb 2008 - 23:23

Hmm... JA obozavam sve vidove plesa. Isla sam na hip-hop 3 godine, latino plesove sam trenirala neko kratko vreme,ali trenutno se bavim nasi takoreci nacionalnim plesom, tj. folklorom! Obozavam ga, idem vec 6-7 godina... PUtuje se, upoznaju se razni ljudi iz svih delova sveta, druzenja sa folkloasima su nezaboravna, scena, koncerti,imam fenomenalno drustvo u kudu, sve... Obozavam sve sto folklor nosi sa sa sobom! A druzenje i zezanje je nesto najbojle, znaci ne moze da se poredi ni sa cm, pa ni sa exkurzijama!

*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Post by *Nina* on Wed 27 Feb 2008 - 14:00

Sad sam se setila da sam trenirala latino-americhki ples u osnownoj,mozda sam bila 3-4 razred,imali smo chasowe u shkoli...Ali to je trajalo samo par meseci :|

*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 26

Back to top Go down

Post by *Aysha* on Thu 28 Feb 2008 - 19:45

Ma ja sam u 3.razredu trenirala neku glupost od plesa,tako smo svi mislili,a na Radijskom festivalu,likovi iz te skole igrali uz No Name.. :sleep: A ples volim ovako...

*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 23

Back to top Go down

Post by *Aysha* on Sun 2 Mar 2008 - 20:25

LeeLONA wrote:Ma ja sam u 3.razredu trenirala neku glupost od plesa,tako smo svi mislili,a na Radijskom festivalu,likovi iz te skole igrali uz No Name.. :sleep: A ples volim ovako...

Ma kad bolje razmislim,jeste glupost chim su djuskali uz No name... :dfsf: :dfsf: :dfsf: :dfsf: :dfsf: :dfsf:

*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873

Back to top Go down

Folklor

Post by Bloom on Wed 12 Mar 2008 - 13:45

Pa...otvorila sam posebnu temu za folklor jer ima nas shto ga treniramo pa cemo ovde da prichamo o njemu....

Inache evo vam sajt o mom KUD-u,to ja napravio moj drug...nazalost veoma loshe...ali nema veze,napravicu ja novi,sa vishe slika,podataka i manje gramatichkih greshaka... :lol: www.vuleveternik.8m.com

I da,Branka i Aleksandra,pitanje za vas dve...
Shta igrate od koreografija i da li moza neka od vas ima ovakvu ogrlicu (ili neshto slichno):

To je moja ogrlica koju koristimo i za Banat,Kraishte,Crnu Goru....ma sve! Dukate koristimo mislim samo za Vranje ili tako neshto...

A da,i slike su dobrodoshle (iako ovo nije foto galerija :P )

Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Back to top Go down

Post by *Alexandra* on Wed 12 Mar 2008 - 14:25

Hmm.. Odlicna tema, Bloom-svaka cast!

Pa dakle, ja folklor treniram nekih 6 godina, ne racunajuci prekide koje sam pravila iz cak meni nerazumljivih razloga... No, bitno je da sam vec 3 godine konstantno i redovno na svim probama, i da sam uspela da dodjem cak i do solo Vranja, cak i kao najmladja u prvom ansamblu... (eto malko da se pohvalim).

Sto se tice ogrlice, mi takve ne nosimo, a dukate naravno noismo za VRanje. Sto se programa tice, mi kao izvodjacki ansambl imamo : Igre iz Sumadije (Srbiju), igre iz Leskovca, Sopsko, Timok, Vlashke igre, Vranjansku svitu, Biljana platno belese, Bujanovac, a trenutno radimo i Glamoc i Linco... Mnogo koreografije su se vremenom izgubile sa repertoara ali radimo na vracanju istih...

Fotografija imam dosta, postavicu neke od slika sa koncerata vec popodne ako stignem... :)

*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Back to top Go down

Post by *Alexandra* on Thu 13 Mar 2008 - 14:19

Evo, stizu slike, kao sto sam obecala!

Au, preterala sam.... Xexe. Necu vise...:0) Koga ne mrzi, nek baci pogled!

*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Back to top Go down

Post by Bloom on Thu 13 Mar 2008 - 22:13

Nisi preterala.... :D

Evo 3 od mene...samo slikano iz publike pa se vide i glave.... Rolling Eyes

Kula u Crnoj Gori...od 8 momaka....samo....

Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Back to top Go down

Post by Vanessa on Fri 14 Mar 2008 - 19:40

e folklor.... meni je to sooper, ali ne znam... nije moj fah.... mada jako mi se swidja kada widim kako dobro igraju i pewaju....

Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844

Back to top Go down

Post by Bloom on Wed 19 Mar 2008 - 13:27

@Alexandra

Shta igrate na ovoj slici shto je ona devojka svezana ili shta? [crvena pozadina]

Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Back to top Go down

Post by *Alexandra* on Thu 20 Mar 2008 - 0:01

Biljanu... Iliti stilizaciju na temu Biljana platno belese... TO su poslednje dve slike

*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Back to top Go down

Post by Candy on Sun 30 Mar 2008 - 15:46

Ja idem na moderan balet,stwarno obozawam balet,ali i da djuskam po kuci....Kad imamo drzavno ili medjunarodno takmicenje,nagledam se raznih koreografioja-moderan/klasican/jazz balet,disco dance,show dance,street dance,hip-hop,break-dance......Obozawam da gledam hip-hopere i break-dancere... :yuytu:
Folkor ne wolim,mislim wolim da gledam,ali nikad ga ne bi igrala...Extra je i sto sa folklorom moze puno da se putuje..Ja sam sa baletom bila samo u Beloj palanci ( :lol: :lol: :lol: ) i Pirotu,al nam se skoro posrecilo pa smo isli u italiju...!

Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 24

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Post by Jo-Jo`96 on Mon 31 Mar 2008 - 21:24

Igram kuci...i to dostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo-Jo`96
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 14

Back to top Go down

Post by rebel on Sat 12 Apr 2008 - 16:39

ma obozavam ples...najvise volim da postim muziku i ispled ogledala smisljam nove pokrete

rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Post by Serenity @ on Sat 21 Jun 2008 - 14:18

ja sam se bavila plesom deset godina.... prvo klasicni balet, onda moderni, pa latino i standard, pa disko dance......i zavrsila sam na hip-hopu, to sam treniral a3 god. i onda sam prestala, dosadilo mi je..

ali me ne bi cudilo da opet pocnem za par godina...

Serenity @
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 95
Godina : 21

Back to top Go down

Post by *BoOoPy*Bet* on Sat 21 Jun 2008 - 14:26

Ja se bavim djuskanjem ispred ogledala... xexe :mala: :mala: :mala:

Ranije sam išla na folklor...

*BoOoPy*Bet*
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1644

Back to top Go down

Post by dora_95 on Sat 21 Jun 2008 - 22:16

ja sam isla na dzez balet 2 meseca. smorilo me zato sto su koreografije bile s*anje. Inace volim da plesem mi imamo takmicenje svake skolske godine,pa onda igram

dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435

Back to top Go down

Post by ena '95 on Wed 2 Jul 2008 - 21:01

Bloom wrote:Da li se bavite plesom? Ili u slobodno vreme djuskate kucu ispred ogledala [:lol:] ?

Ja se bavim folklorom...eh...jednostavno obozavam folklor...treniram ga oko 3 godine i zaista mi se svidja tamo...a i tako toshim vishak energije...

I ja sam trenirala folklor!!!

ena '95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 152

Back to top Go down

Post by dora_95 on Thu 3 Jul 2008 - 20:00

ena '95 wrote:
Bloom wrote:Da li se bavite plesom? Ili u slobodno vreme djuskate kucu ispred ogledala [:lol:] ?

I ja sam trenirala folklor!!!

Ja sam isto isla na folklor,sve dok nas je bilo prepuno za jednu grupu,pa nas je raspodelio po godistu,i ja sam upala u mladju...i bile su jako glupe ,preproste igre i ispisala sam se...

dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435

Back to top Go down

Post by MaRiZZa_94 on Wed 9 Jul 2008 - 13:33

hiphop!
vec sam napisala vise o tome u nekoj temi...
opsuteno,extra...

MaRiZZa_94
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 105

Back to top Go down

Post by *AnGeL* on Thu 10 Jul 2008 - 20:43

Ja obobzavam da djuskam i igram.Muzika me odmah oraspolozi .

*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631

Back to top Go down

Post by Sponsored content Today at 22:52

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Back to top